Wil je graag meer informatie over het Broeklanderfeest? Of heb je een gouden idee of tip voor de organisatie?

Neem dan contact op met de organisatie via info@broeklanderfeest.nl


Heb je een specifieke vraag over een onderdeel of activiteit van het Broeklanderfeest kun je contact opnemen met onze bestuurleden:

Erik Folkert

Voorzitter

voorzitter@broeklanderfeest.nl

Kim Blanke

Secretaris

secretaris@broeklanderfeest.nl

Rob Hunneman

Financiën

penningmeester@broeklanderfeest.nl

Arno van de Vondervoort   .

Exploitanten

Mien va hef de bokse an .

Doelschieten

exploitanten@broeklanderfeest.nl

Jurrien Schrijver

Tentcommissie

Grondzaken

Terrein

tentcommissie@broeklanderfeest.nl

Gabrielle Bannink

Kindercommissie

Vrijwilligers

kindercommissie@broeklanderfeest.nl

Nog bekend te maken

Beachvolleybal

Survival

sport@broeklanderfeest.nl

Carolien Nijhof

Muziek

Vrijwilligers

muziek@broeklanderfeest.nl

Marco Simons

Coördinatie

Terrein

PR & Media

coordinatie@broeklanderfeest.nl

Bram van de Vondervoort

Contractbeheer

Sponsoring

Broekland Quiz

contracten@broeklanderfeest.nl


Voor overige informatie en/of suggesties: info@broeklanderfeest.nl!